Energetický náramok sedem čakier

Kód: 29645
8,90 €
Skladom - u Vás doma do 1-3 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Čakrový náramok zložený zo siedmych čakrových kameňov. Kamienky majú priemer cca 8 mm. Systém 7 čakier pochádza zo starých čínskych zápisov. Vo východnej tradícií sú označované ako lotosové kvety. Rozdelenie kvetov na jednotlivé listy znázorňuje energetické kanály, cez ktoré energia prúdi do čakier, a ktorými je vedená do vibračných polí. Každá čakra má svoju farbu a teda aj význam:

1. čakra- základná - Múládhára - Poskytuje nám pevný základ, ktorý umožňuje naplniť základné potreby.

2. čakra - sakrálna - Svadhišthána - vitalita,radosť, sexualita a tvorenie. Ak ju vyvážime, dokážeme naplno prežívať intímny vzťah. 

3. čakra - solárny pletenec - Manipúra - centrum osobnosti, autority a sily vôle. Prijímanie a vysielanie našich emócií a pocitov.

4. čakra - srdcová - Anáhata - láska, viera, porozumenie a oddanosť. Jej otvorenie vedie k lepším medziľudským vzťahom.

5. čakra - krčná - Višúddha - komunikácia, poznanie a pravda. Schopnosť hovoriť pravdivo a presvedčivo - ak sme otvorení, zhovorčiví a dávame prechod emóciám, tak táto čakra funguje bezproblémovo.

6. čakra - čelná - Adžná - vnútro, vedomie a intuícia. Šiesty zmysel je potrebné rozvíjať a neriadiť sa výlučne rozumom. Táto čakra svedčí o sile našej intuície.

7. čakra - korunná - Sahasrára - zjednotenie a vesmírna energia. Je spájaná so Svetlom. Duchovná, čiže spirituálna čakra, ktorá odzrkadľuje našu vieru v život ako taký. 

  • náramok je na gumičku
  • dĺžka náramku v nenatiahnutom stavr: 16 cm
  • priemer kamienka: 8 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: